cegła

Ogłoszenia - kupię, sprzedam, oddam, wymienię

Moderator: tom

piotr

cegła

Postautor: piotr » 3 years ago

czy ma ktoś namiary gdzie można kupić cegłę na ścianę? lico, płytka?
Znalazłem na allegro coś tylko transport z 200 zł. No chyba, że ktoś chce się dołączyć do zamówienia to będzie taniej.

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Re: cegła

Postautor: Administrator » 3 years ago

kogut

Re: cegła

Postautor: kogut » 3 years ago

piotr pisze:czy ma ktoś namiary gdzie można kupić cegłę na ścianę? lico, płytka?
Znalazłem na allegro coś tylko transport z 200 zł. No chyba, że ktoś chce się dołączyć do zamówienia to będzie taniej.

ja kupowałem u tego gościa:
http://allegro.pl/uzytkownik/DeWPPHU

dorzuciłem mu też komentarze:
"Bardzo rzetelny i słowny sprzedawca. Doradził przy zakupie (nie wciskał nadmiarowo produktu, który chciałem kupić dodatkowo, tylko wyjaśnił i zasugerował co tak na prawdę będzie mi potrzebne), później dzwonił z pytaniem i upewnieniem się, że wszystko ok, jak już paczka doszła. Towar dobrej jakości (cegły, fuga, klej, impregnat). Przede wszystkim plus za uczciwość (sprzedający informował o ewentualnym opóźnieniu, na który wspólnie się zgodziliśmy). Bardzo polecam, rzetelny sprzedawca, dobra cena."
"Wszystko super, towar zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony. Dodatkowo w drugim zakupie sprzedający dorzucił trochę więcej płytek niż rzeczywiście zakupiłem, aby mieć na co wymienić ewentualne uszkodzenia / pęknięcia, które niestety na skutek transportu mogą się zdarzyć. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Polecam"

Wróć do „Targowisko”