Wiezienie

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

CPS
Brama: 10G

Wiezienie

Postautor: CPS » 3 years ago

Co sądzicie o darciu mord z hotelowca na przeciwko ??
Cieplo się zrobiło, a co za tym idzie niestety nasiliły się okrzyki... Można coś z tym zrobić? Zgłosić gdzieś ? Policja ? W sumie co policja może im zrobić? Wsadzić do więzienia ? :D

W moim rodzinnym mieście też mieszkałem blisko więzienia i było dużo spokojniej. Tutaj niestety czasami jest niezła dzicz.

Wybrzeżanka
Brama: 10E

Re: Wiezienie

Postautor: Wybrzeżanka » 3 years ago

CPS pisze:Co sądzicie o darciu mord z hotelowca na przeciwko ??
Cieplo się zrobiło, a co za tym idzie niestety nasiliły się okrzyki... Można coś z tym zrobić? Zgłosić gdzieś ? Policja ? W sumie co policja może im zrobić? Wsadzić do więzienia ? :D

W moim rodzinnym mieście też mieszkałem blisko więzienia i było dużo spokojniej. Tutaj niestety czasami jest niezła dzicz.

Na którym piętrze jesteś?

CPS

8

byku

Postautor: byku » 3 years ago

Pogrypsuj z nimi :P

Wybrzeżanka

Postautor: Wybrzeżanka » 3 years ago

Oj to ja jeszcze niżej. Jeszcze nie zamieszkałam, więc byłam ciekawa czy te głosy są słyszalne na niskich piętrach ale widzę, że wysokość nic nie zmienia, trzeba będzie muzyczkę częściej włączać :)
A powiedz proszę, zauważyłeś, że krzyczą każdego dnia o podobnej porze np. w trakcie spaceru czy niezależnie?

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 3 years ago

Ja zauwazylam, ze darcie sie zaczyna sie mniej wiecej po 17.00. Mysle, ze w zwiazku z opuszczeniem "placowki" po 8h pracy czesci pracownikow (tych wyzej postawionych zapewne), badz koncem dnia pracy dla nich - zaczyna sie koumnikowanie miedzy oknami/pietrami w wiezieniu.
Moze mozna to zglosic zarzadcy? Skoro i ze znakiem drogowym wystepuja w naszym imieniu to moze i tu cos poradza..

pixeldepth
Brama: 10F

Postautor: pixeldepth » 3 years ago

Co tutaj można poradzić?
Taka są uwarunkowania tej lokalizacji gdzie strona wschodnia ma lepsze widoki na rzekę, ale hałas od drogi i więzienia.
Z kolei od zachodniej strony jest spokój, ale za to będzie kolejny budynek na przeciwko, co da mniej prywatności.

CPS

Kamisa2017 pisze:Ja zauwazylam, ze darcie sie zaczyna sie mniej wiecej po 17.00. Mysle, ze w zwiazku z opuszczeniem "placowki" po 8h pracy czesci pracownikow (tych wyzej postawionych zapewne), badz koncem dnia pracy dla nich - zaczyna sie koumnikowanie miedzy oknami/pietrami w wiezieniu.
.

Coś w tym jest:
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/wroclaw-wiezienie-jak-dom-publiczny-seks-za-pieniadze-albo-za-przepustke,11781238/

Wiele osób opowiada, że po godzinie 15 w więzieniu zaczyna się zupełnie inne życie. Więzień pierwszy: Wychodzą o 15, 15.30. Do tego czasu klawisze w czapkach, porządek, a potem jak dyrekcja znika, zaczyna się high life. Impreza, wóda, seks.

natlas

Postautor: natlas » 3 years ago

A ja zastanawiałam się skąd te wrzaski. Znowu poczułam się jak na Trójkącie :shock:

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 3 years ago

natlas pisze:A ja zastanawiałam się skąd te wrzaski. Znowu poczułam się jak na Trójkącie :shock:

Ja podobnie :)
Moze warto zglosic to zarzadcy.. do stracenia nic nie mamy ;)

Wróć do „Przed zakupem”