Wiezienie

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

pixeldepth
Brama: 10F

Re: Wiezienie

Postautor: pixeldepth » 3 years ago

Obawiam się, że do godziny 22 każdy sobie może legalnie za przeproszeniem "drzeć ryja" ;p

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Postautor: Administrator » 3 years ago

Obawiam się, że nie będziecie w stanie nic osiągnąć, bo niby jak - będą ich kneblować? :D Wydaje mi się, że jak taka informacja dotrze do więzienia i więzniów to sytuacja ulegnie pogorszeniu, bo będą chcieli zrobić wam jeszcze bardziej na złość (raczej nie mają nic do stracenia).

Z całym szacunkiem, ale trzeba było to przemyśleć zanim ktoś zdecydował się na mieszkanie od strony ulicy (więzenie/dziurawa i ruchliwa jezdnia/tramwaje).

CPS
Brama: 10G

Postautor: CPS » 3 years ago

Administrator pisze:OlWydaje mi się, że jak taka informacja dotrze do więzienia i więzniów to sytuacja ulegnie pogorszeniu, bo będą chcieli zrobić wam jeszcze bardziej na złość (raczej nie mają nic do stracenia).
.

Racja. :shock: Proponuje zamknąć temat :D

piotr

Postautor: piotr » 3 years ago

widze, ze Kamisa w kolejnym temacie pisze hitowe posty :)
Jestem jak najbardziej za tym, zeby zglosic do zarzadcy. Mysle, ze staniemy sie legenda o ktorej beda opowiadac kolejne pokolenia.
Moze Kamisa sam(a) pojdziesz z kwiatkami i koszem owocow i pogadasz z najbardizej uciazliwymi sasiadami zza plotu zeby nie darli mordy.
Jak to nie pomoze to w ostatecznosci naszą uchwala zakarzemy darcia sie tak samo jak palenia na balkonach
normalnie komedia...wydaje mi sie ze to jakis wyzszy poziom trolingu to co kolega/kolezanka Kamisa tu odwala

katicza

Postautor: katicza » 3 years ago

hahahha chciałabym zobaczyć minę zarządcy jak ktoś do niego wali z prośbą czy by może nie mógł jakoś poprosić szanownych więźniów żeby byli ciszej, kabaret :) coraz zabawniejsze posty się pojawiają na tym forum....

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 3 years ago

piotr pisze:widze, ze Kamisa w kolejnym temacie pisze hitowe posty :)
Jestem jak najbardziej za tym, zeby zglosic do zarzadcy. Mysle, ze staniemy sie legenda o ktorej beda opowiadac kolejne pokolenia.
Moze Kamisa sam(a) pojdziesz z kwiatkami i koszem owocow i pogadasz z najbardizej uciazliwymi sasiadami zza plotu zeby nie darli mordy.
Jak to nie pomoze to w ostatecznosci naszą uchwala zakarzemy darcia sie tak samo jak palenia na balkonach
normalnie komedia...wydaje mi sie ze to jakis wyzszy poziom trolingu to co kolega/kolezanka Kamisa tu odwala

Chetnie sie wybiore w Twoim towarzystwie.

Oppenheimer

Postautor: Oppenheimer » 3 years ago

Se okna zamknijcie. Jak tramwaj jedzie to nie przeszkadza? A jak Wam gorąco to sobie klime zamontujcie.

fraszka

Postautor: fraszka » 3 years ago

Oj tam, pokrzyczą sobie 10 minut i im się nudzi, nie ma tragedii przecież :)
Można powiedzieć przynajmniej, że mieszkamy w ciekawej okolicy, nie każdy ma takie atrakcje :mrgreen:

Oppenheimer

Postautor: Oppenheimer » 3 years ago

fraszka pisze:Oj tam, pokrzyczą sobie 10 minut i im się nudzi, nie ma tragedii przecież :)
Można powiedzieć przynajmniej, że mieszkamy w ciekawej okolicy, nie każdy ma takie atrakcje :mrgreen:

Ta. Cyganie albo kryminały. Szanuję.

DudSon

Postautor: DudSon » 3 years ago

Chyba trochę przesadzacie mieszkałem rzez 12 lat na Kleczkowskiej boczna Reymonta tam gdzie jest wejście do pierdla i jakoś nie pamiętam wrzasków i krzyków. Może to ze szpitala na Kraszewskiego tak wyją pacjenci?
Ta. Cyganie albo kryminały. Szanuję.

A cyganie gdzie są?

Wróć do „Przed zakupem”