Zmiana zarządcy - PROINREM (czyli ... RAFIN / DEXPOL)

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

ewa
Brama: 10G

Re: Zmiana zarządcy - PROINREM (czyli ... RAFIN / DEXPOL)

Postautor: ewa » 3 years ago

Rohluk pisze:Zmiana jest rzeczą konieczna - jednak wg artykułu poniżej należałoby się za to zabrać metodycznie, czyli punkt po punkcie zorganizować rzeczy bez których ta dyskusja nie ma sensu. Jeśli rzeczywiście okres wypowiedzenia trwa 6 miesięcy, to jesteśmy w lekkiej dupie, ale mimo wszystko warto spróbować.

Proponuje stworzyć listę osób, które podejmą sie przynajmniej jednego punktu, ja ze swojej strony mogę wywiesić informacje w klatce 10F o możliwości skorzystania z odwołania zarządcy oraz przejść się po mieszkaniach i zebrać podpisy od właścicieli, wg info które posiadam wystarcza podpisy właścicieli mających minimum 10% własności wspólnoty (każde mieszkanie wg metrażu to jakiś tam procent). Proponuje żeby jedna osoba z każdej klatki się zgłosiła i zrobiła podobna rzecz.

Kolejnym punktem jest zwołanie "nieoficjalnego" spotkania,ponieważ lepiej obgadać na żywo niż klepać tutaj na forum,mogę zrobić minutki z takiego spotkania żeby każdy był na bieżąco.

A i poza tym jestem otwarty na propozycje bądź zastrzeżenia :)

http://www.gs24.pl/archiwum/art/5361846 ... ,id,t.html

A może najpierw spotkamy się nieoficjalnie i rozdzielimy robotę?
6 miesięcy, ale im szybciej, to załatwimy, to chociaż zacznie ten okres powoli lecieć.

10% potrzebujemy do samego zwołania wspólnoty, z czego rozumiem, ze 10% udziału m2 z całego budynku, z czym chyba nie powinno być większego problemu, bo tyle osób uzbieramy z samego forum :D Przejrzę w domu dokumenty i sprawdzę ile m2 potrzebujemy.

Oppenheimer
Brama: 10F

Postautor: Oppenheimer » 3 years ago

Zmiana jest konieczna!
Mógłby ktoś podsumować co zrobić musimy, bo to się dzieje to masakra jak za płotem w Domu Ciepła.

natlas

Postautor: natlas » 3 years ago

Żeby spotkać się nawet nieoficjalnie, musimy ustalić jakiś czas i miejsce. Przed budynkiem korzystając z pogody? W garażu? Na wałach? Ja to bym była nawet za tym, żeby ulokować się w okolicach Basen Beach Bar koło mostu Trzebnickiego, w końcu to nieoficjalne spotkanie i już parę rzeczy można obgadać, a przynajmniej rozdzielić obowiązki powiadomienia wszystkich mieszkańców, także tych niezaglądających na forum.
Rzucam termin: środa 26 lipca o 18:00?

k_j1

Postautor: k_j1 » 3 years ago

natlas pisze:Żeby spotkać się nawet nieoficjalnie, musimy ustalić jakiś czas i miejsce. Przed budynkiem korzystając z pogody? W garażu? Na wałach? Ja to bym była nawet za tym, żeby ulokować się w okolicach Basen Beach Bar koło mostu Trzebnickiego, w końcu to nieoficjalne spotkanie i już parę rzeczy można obgadać, a przynajmniej rozdzielić obowiązki powiadomienia wszystkich mieszkańców, także tych niezaglądających na forum.
Rzucam termin: środa 26 lipca o 18:00?

Moim zdaniem to dobry termin i miejsce. Trzeba by bylo wywiesić ogloszenie na tablicy we wszystkich klatkach. Jest ktos wstanie to zrobić dzisiaj lub jutro? Ja niestety nie dam rady. Mogę ewentualnie tym się zająć dopiero w poniedzialek popołudniu.

natlas

Nie ma problemu, mogę jutro wieczorem wywiesić na tablicy ogłoszeń w każdej bramie.

natlas

Nie dałam rady wywiesic informacji dziś wieczorem, dopiero wróciłam do domu. Ale ktoś jest jeszcze zainteresowany tym spotkaniem w środę?

Marzena

Postautor: Marzena » 3 years ago

Ja jak najbardziej jestem, ale niestety w tym czasie nie ma mnie we Wrocławiu. Również jestem za odwołaniem Zarządcy oraz zapewnieniu większego bezpieczeństwa. Jeśli spotkanie będzie w innym terminie, chętnie przyjdę. Jeśli będzie teraz, to jestem za tym co piszecie na forum. W razie czego dajcie znać, jak coś trzeba będzie podpisać.

k_j1

Postautor: k_j1 » 3 years ago

To może trzeba dać trochę więcej czasu mieszkańcom żeby ogarnęli swoje plany i dostosowali je do naszego spotkania i przełożyć je na przyszły czwartek 03.08?

Marzena

Postautor: Marzena » 3 years ago

Dobry pomysł. Jestem za.

benneta

Postautor: benneta » 3 years ago

Ja również chętnie przyjdę, oba terminy mi pasują, ale mam nadzieję, że godziny bardziej wieczorne :)

Wróć do „Przed zakupem”