Kolejne włamania

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

tom
Site Admin
Brama: 10G

Kolejne włamania

Postautor: tom » 2 years ago

Załączam zdjęcia. Dość mocno bezstresowo podchodzą do zagadnienia, czekam na pierwsze włamania do mieszkań.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

pixeldepth
Brama: 10F

Re: Kolejne włamania

Postautor: pixeldepth » 2 years ago

Brak mi słów na takich debili niszczących czyjeś mienie. Mam nadzieję, że monitoring w jakimś stopniu przyczynił by się do zmniejszenia częstotliwości podobnych wybryków. Sprawcami takich włamań są raczej amatorzy szukający okazji i może obecność dużej ilości kamer mogła by takich delikwentów odstraszyć.
Wiadomo, że są ubezpieczenia, ale nawet w tym przypadku konieczne jest unieruchomienie samochodu na czas naprawy, dodatkowe formalności itp. uszkodzenia budynku niestety pewnie tak zostaną.

CPS

Postautor: CPS » 2 years ago

Kolejna próba włamania, tym razem do mojego samochodu ...
:? :shock:
Widać, że jakaś amatorka.
Ludzie zagłosujcie na ten monitoring.
Obrazek

pixeldepth

Tragedia....
Ja już głosowałem (waga udziałów 0,95), ale zastanawiam się na jakich zasadach działa to głosowanie. Wydaje mi się, że większość osób zleje sprawę i nie zagłosuje ani za ani przeciw. Czy w związku z tym liczyć się będzie wynik tylko tych osób które oddały głos? Jeśli tak, to czy jest jakiś termin końca głosowania?
Wydaje mi się, że jak ktoś do tej pory nie zagłosował, to już swojego głosu nie odda.

pixeldepth

Wydaje mi się, że od czasu kiedy forum przestało działać, ilość postów (oraz zapewne także odwiedzających) znacznie spadła. W związku z tym informacje nie docierają do zbyt dużej grupy osób.
Może warto było by wydrukować jakąś informację o głosowaniu z informacjami o ostatnich włamaniach i wrzucić ją do skrzynek pocztowych?
Niestety nie mam obecnie drukarki przez co nie mogę przygotować takiej ilości wiadomości.

tom
Site Admin

To zarządca powinien o coś takiego zadbać (generalnie). Próbuję odpytać Panie co udało się zrobić przez ostatni miesiąc, ale nie mam jeszcze informacji, czy ktoś coś wie?

Wybrzeżanka
Brama: 10E

Postautor: Wybrzeżanka » 2 years ago

Ktos dostal ibiecane wyliczenia kosztow monitoringu w roznych wariantach?

tom
Site Admin

Niestety, pani prezes pięknie wszystko opowiada i nawija makaron na uszy na każdym spotkaniu swoim "zaangażowaniem", Panie obok coś spisują, ale ciężko o jakiekolwiek dalsze kroki. Miały mi wysłać prezentację, miałem to przerobić na sensowny, czytelny sposób, jednak po spotkaniu zapomniały, stwierdziły, że same wyślą. Są niepoważne. Ta pani pięknie wszystko opowiada,dobra jest w tym

Ola

Postautor: Ola » 2 years ago

CPS pisze:Kolejna próba włamania, tym razem do mojego samochodu ...
Obrazek

czy miałeś w aucie (na wierzchu) coś cennego? czy ot tak losowo padło na Twój samochód? Pytam, bo zastanawia mnie motywacja tych osób (czy kradną konkretne rzeczy, czy ich celem jest kradzież całego samochodu, czy w ogóle to są jakieś przypadkowe akcje).

CPS

Postautor: CPS » 2 years ago

Ola pisze:
CPS pisze:Kolejna próba włamania, tym razem do mojego samochodu ...
Obrazek

czy miałeś w aucie (na wierzchu) coś cennego? czy ot tak losowo padło na Twój samochód? Pytam, bo zastanawia mnie motywacja tych osób (czy kradną konkretne rzeczy, czy ich celem jest kradzież całego samochodu, czy w ogóle to są jakieś przypadkowe akcje).

Kompletnie nic wartościowego. Chyba najbardziej wartościową rzeczą był uchwyt na telefon przyczepiony do przedniej szyby. ;)

Wróć do „Przed zakupem”