Odbiory

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

piotr

Re: Odbiory

Postautor: piotr » 4 years ago

przepraszam za monotematycznosc.... czy ktos jeszcze ma problemy z posadzką?
ja też się tym nie przejmowałem, i ciągle zapomniałem sprawdzić po czym jakoś mi się przypomniało i tupnąłem w narożniku pokoju.
Posadzka się łamie i zapada jak jakiś regips. Nie chce panikować ale wygląda na to, że realny jest scenariusz połozenia podłogi za 12 tysiecy (material i robocizna) po czym wszystko sie pozalamuje pod ciezarem osoby czy mebli.

Czas naprawy tego to relane 1,5 miesiaca przy tej firmie spodziewac sie mozna i wiecej. Skucie/zerwanie i uzupelneinie czy nowe wylanie wymaga czasu, do tego dobre 3 tygodnie na schniecie

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Postautor: Administrator » 4 years ago

Piotr, kogut i inni mieszkańcy mający problem z posadzką - proponuję założyć osobny temat na forum dewelopera w tej sprawie. Jest to chyba jedyna sensowna forma nacisku na jaką odpowiadają. Oczywiście oprócz tego powiadomić go telefonicznie/listownie/przez formularz usterkowy na stronie RAFINu o zaistniałej sytuacji.

piotr

chodzi mi także o pytanie do pozostałych mieszkanców: czy ktos z was sprawdzał trwałość posadzki w narożnikach? czy tak jak ja przez 2 tygodnie nie interesowalem sie tym... uczulam tylko, że może warto zrobić to teraz niż w momencie gdy bedziecie wnosic meble

CPS
Brama: 10G

Postautor: CPS » 4 years ago

piotr pisze:chodzi mi także o pytanie do pozostałych mieszkanców: czy ktos z was sprawdzał trwałość posadzki w narożnikach? czy tak jak ja przez 2 tygodnie nie interesowalem sie tym... uczulam tylko, że może warto zrobić to teraz niż w momencie gdy bedziecie wnosic meble

Aż się boje sprawdzać... Ekipa remontowa ma wejść w tym tygodniu, a tu może się okazać że na remont poczekam sobie jeszcze z miesiąc (jak nie więcej).

Ehh.. Każdemu będę odradzał RAFINa.

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 4 years ago

Za kazdym razem jak widze aktualne watki to boje sie wchodzic i sprawdzac co sie dzieje.. Ja sama zapomnialam sprawdzic posadzki - zrobie to jak tylko bede w mieszkaniu nastepnym razem.
Czy ktos moze zalozyc watek posadzki na forum developera? Zauwazylam, ze niestety ostatnio odpowiadaja tylko na to co jest im wygodne :/, ale moze sie opamietaja... Inaczej trzeba bedzie podjac jakies chyba mocniejsze kroki.
Ostatnio zmieniony 07 Feb 2017, 16:39 przez Kamisa2017, łącznie zmieniany 1 raz.

natlas

Postautor: natlas » 4 years ago

Aż się boję skakać po tej podłodze, ale nic, trzeba będzie przy następnej wizycie sprawdzić :(

piotr

tez sie bałem i nawet myslalem, ze moze lepiej nie skakac...a pozniej pomyslalem do cholery .. placimy za to po 300 tysiecy i wiecej i mam uwazac jak po mieszkaniu chodze, czy nie za mocna staje w naroznikach...
mozna bylo przymknac oko na podrapane sicany w lazience (ida plytki), ubytki w otworach na drzwi (bedzie oscieznica) zle podpieta elektryke (sam sobie poprawie), pekajace laczenia sciana-sufit (dam akryl) i wiele innych ale do jasnej chol.... zeby od zwyklego stania/chodzenia podloga sie lamala?

tom
Site Admin

Postautor: tom » 4 years ago

Ciekawostka: zauważyłem, żda do barierek białych balkonowych dają nam białe, przezroczyste szyby. Hmmm ciekawe jak będą wyglądać po pierwszej ulewie.

Mam wrażenie, że ktoś tam albo coś wziął, albo nie bardzo normalnie pojmuje, że jeżeli szkło, to tylko "mleko".

CPS

Postautor: CPS » 4 years ago

kask8211 pisze:Ciekawostka: zauważyłem, żda do barierek białych balkonowych dają nam białe, przezroczyste szyby. Hmmm ciekawe jak będą wyglądać po pierwszej ulewie.

Mam wrażenie, że ktoś tam albo coś wziął, albo nie bardzo normalnie pojmuje, że jeżeli szkło, to tylko "mleko".

Wykończą mnie psychicznie.
Ostatnio zmieniony 09 Feb 2017, 17:22 przez CPS, łącznie zmieniany 1 raz.

Wybrzeżanka
Brama: 10E

Postautor: Wybrzeżanka » 4 years ago

piotr pisze:chodzi mi także o pytanie do pozostałych mieszkanców: czy ktos z was sprawdzał trwałość posadzki w narożnikach? czy tak jak ja przez 2 tygodnie nie interesowalem sie tym... uczulam tylko, że może warto zrobić to teraz niż w momencie gdy bedziecie wnosic meble

Ja mam odbiór 20-go lutego, odbieram z Panem K. Cempiel. Dam znać czy u mnie pojawia się podobny problem.

Wróć do „Przed zakupem”