finalny akt notarialny

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

nsaw

Re: finalny akt notarialny

Postautor: nsaw » 3 years ago

A może ktoś polecić w takim razie jakąś sprawdzoną kancelarię?

CPS
Brama: 10G

Postautor: CPS » 3 years ago

Też poproszę. Nie wiem po co robić z tego jakąś tajemnicę?

tom
Site Admin

Postautor: tom » 3 years ago

Ja robiłam research i trafiłam na www.wroclawnotariusz.com

darnok

Postautor: darnok » 3 years ago

Kiedy otrzymaliście wzór ostatecznej umowy? My odbieramy mieszkanie za tydzień a pomimo kilkukrotnych próśb skierowanych do dewelopera nadal nie dostaliśmy wzoru. :x

CPS

Postautor: CPS » 3 years ago

darnok pisze:Kiedy otrzymaliście wzór ostatecznej umowy? My odbieramy mieszkanie za tydzień a pomimo kilkukrotnych próśb skierowanych do dewelopera nadal nie dostaliśmy wzoru. :x

Było u nas tak samo. Po prostu napisz że się nie zjawicie w kancelarii bo nie odebraliście mieszkania. My tak zrobiliśmy :)

darnok

Postautor: darnok » 3 years ago

CPS jeszcze nie wiemy czy nie odbierzemy mieszkania bo odbiór mamy dzień przed planowanym podpisaniem aktu notarialnego.

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 3 years ago

dokladnie - ja nie odebralam mieszkania i tym samym napisalam do rafina, ze podpisanie umowy przesuwamy/odraczamy do czasu az odbiore mieszkanie..

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 3 years ago

Hej, Jestem po podpisaniu aktu przeniesienia wlasnosci. Chcialam zglosic sprawe do urzedu miasta, zeby miec to juz z glowy.. okazalo sie, ze numery dzialek w dokumentach, ktore dostarczyl developer i na podstawie, ktorych zostala podpisana umowa nie zgadzaja sie z rzeczywistymi dzialkami z ksiag wieczystych - potwierdzone i sprawdzone przez Pania w urzedzie. Czy ktos z Was mial podobny problem??

nsaw

Postautor: nsaw » 3 years ago

Kamisa2017 pisze:Hej, Jestem po podpisaniu aktu przeniesienia wlasnosci. Chcialam zglosic sprawe do urzedu miasta, zeby miec to juz z glowy.. okazalo sie, ze numery dzialek w dokumentach, ktore dostarczyl developer i na podstawie, ktorych zostala podpisana umowa nie zgadzaja sie z rzeczywistymi dzialkami z ksiag wieczystych - potwierdzone i sprawdzone przez Pania w urzedzie. Czy ktos z Was mial podobny problem??

Ja załatwiałem swoje zgłoszenie w COM na ul. G. Zapolskiej i całość zajęła jakieś 5 min przy okienku. Nie dostałem żadnej informacji, że coś jest nie tak z numerami działek. Ale może okaże się, że dostanę ją listownie....

Gregor

Postautor: Gregor » 3 years ago

Ja zgłosiłem do UM dzisiaj i nic o błędach w numerach działek mi nie powiedziała Pani.

Wróć do „Przed zakupem”