szafy balkonowe

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

Bart_
Brama: 10F

Re: szafy balkonowe

Postautor: Bart_ » 3 years ago

A czy moglabys zrobic zdjecia szafy jak wyglada po zabudowaniu od srodka i wrzucic na forum ? Dziekuje

MikeV
Brama: 10G

Postautor: MikeV » 3 years ago

CPS pisze:
Marzena pisze:Do nas dzisiaj przyszli dwaj Panowie i zabudowali blachą szafę od środka. Tak więc dziury już nie ma.

Czym sobie zasluzylas na takie luksusy ? :O
Mówili, że zrobią to też w innych mieszkaniach ?
Czy trzeba się zgłosić ?

Z początku tego tygodnia chodzili po piętrach w klatce G i jak kogoś zastali to umawiali się na termin

CPS

Postautor: CPS » 3 years ago

MikeV pisze:
CPS pisze:
Marzena pisze:Do nas dzisiaj przyszli dwaj Panowie i zabudowali blachą szafę od środka. Tak więc dziury już nie ma.

Czym sobie zasluzylas na takie luksusy ? :O
Mówili, że zrobią to też w innych mieszkaniach ?
Czy trzeba się zgłosić ?

Z początku tego tygodnia chodzili po piętrach w klatce G i jak kogoś zastali to umawiali się na termin

Super. Na oficjalnym forum RAFIN pisze, że oficjalnie temat szaf jest dla nich zakończony a tu nagle się dowiaduje że jest jednak inaczej. Umawiają się zabudowę szaf kiedy to większość mieszkańców jeszcze się nie przeprowadziła. Mam nadzieję że dla mnie jeszcze nie jest za późno :)

Marzena

Postautor: Marzena » 3 years ago

Z nami się nie umawiali. Po prostu weszli sobie do mieszkania i powiedzieli, ze deweloper zlecil im poprawienie tych szaf. Akurat byl ktos w tym momencie na mieszkamiu, to nam zrobili. Pewnie chodzili od mieszkania do mieszkania i gdzie bylo otwarte, to robili. Jak tylko będę na mieszkaniu, to wrzucę foty.

Aguti

Postautor: Aguti » 3 years ago

Nam też zabudowali już dziurę, przyszli po prostu jak byliśmy z domu, weszli i zrobili. Jest ok. Nie idealnie, wciąż są gdzieniegdzie małe dziurki, ale jest już użyteczna da sie z tym żyć. Ps. Panowie najpierw pociągnęli za klamkę, a dopiero potem zapukali. Pewnie myślą, że nikt tu jeszcze nie mieszka. Zamykajcie drzwi, bo wejdą jak będziecie w gaciach :)

Wybrzeżanka
Brama: 10E

Postautor: Wybrzeżanka » 3 years ago

Bart_ pisze:A czy moglabys zrobic zdjecia szafy jak wyglada po zabudowaniu od srodka i wrzucic na forum ? Dziekuje

Przesyłam zdjęcie poprawionej szafy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ewa

Postautor: ewa » 3 years ago

Wybrzeżanka pisze:
Bart_ pisze:A czy moglabys zrobic zdjecia szafy jak wyglada po zabudowaniu od srodka i wrzucic na forum ? Dziekuje

Przesyłam zdjęcie poprawionej szafy

I czy nie można było tak od razu ? :)
Ja jeszcze czekam na zabudowanie swojej... Mieli się do mnie zgłosić w tej sprawie (jak i w innych) w zeszłym tygodniu. Na razie cisza...

tom
Site Admin

Postautor: tom » 3 years ago

Cześć, jak się zakończyły boje u Was związane z szafami?

ewa

Postautor: ewa » 3 years ago

kask8211 pisze:Cześć, jak się zakończyły boje u Was związane z szafami?

Nadal cisza

bennykuleczka
Brama: 10F

Postautor: bennykuleczka » 3 years ago

U nas tez byli w sobotę, kontaktował się ze mną pan który jak się okazało robił nam też poprawki w komórce. Podaje numer: 603 313 596, może przyda się osobom które nie były akurat w domu kiedy chodzili :)

Wróć do „Przed zakupem”