Energia elektryczna

Projektowanie i remontowanie wnętrz, polecane sklepy i ekipy wykończeniowe

Moderator: tom

nsaw

Re: Energia elektryczna

Postautor: nsaw » 3 years ago

kask8211 pisze:Jest obowiązek umowy z Tauronem? A jak znajdę gdzieś lepszą ofertę, to co?

Umowę na dostawę energii musisz podpisać z Tauronem bo to jedyny dystrybutor na tym terenie. Jednak umowę na nazwijmy to "produkcję" prądu możesz podpisać z inną firmą i - tak jak było wspomniane wyżej - będziesz opłacać dwie faktury, od dwóch różnych firm.

gh666
Brama: 10F

Postautor: gh666 » 3 years ago

Mam wyznaczony termin montażu liczników na przyszły czwartek 9 lutego, jednak chciałbym wejść z ekipą remontową nieco wcześniej.

Mam w związku z tym pytanie:

Ma ktoś wcześniejszy termin, np piątek 3 lutego? Chciałbym zadzwonić do dystrybutora i spróbować dogadać się, aby monter zabrał ze sobą na reymonta drugi licznik i po zakończeniu planowanej usługi, zamontował drugi u mnie.
Myślę, że wystarczy mi informacja o terminie lub ewnetulanie numerze mieszakania - gdyby ktoś był tak miły, proszę o info prywatną wiadomością.

CPS
Brama: 10G

Postautor: CPS » 3 years ago

Witam

Wiecie może co z tym prądem budowlanym ? :)

Kamisa2017

Postautor: Kamisa2017 » 3 years ago

Czy cos wiadomo z tym pradem?:)

Awatar użytkownika
Kermit
Brama: 10E

Postautor: Kermit » 3 years ago

gh666 pisze:Mam wyznaczony termin montażu liczników na przyszły czwartek 9 lutego, jednak chciałbym wejść z ekipą remontową nieco wcześniej.

Ma ktoś wcześniejszy termin, np piątek 3 lutego? Chciałbym zadzwonić do dystrybutora i spróbować dogadać się, aby monter zabrał ze sobą na reymonta drugi licznik i po zakończeniu planowanej usługi, zamontował drugi u mnie.
Myślę, że wystarczy mi informacja o terminie lub ewnetulanie numerze mieszakania - gdyby ktoś był tak miły, proszę o info prywatną wiadomością.

Co prawda odbiór jeszcze przede mną, ale czy udało się coś ustalić w sprawie grupowania usługi podłączeniowej na jedną datę?
Ile jest obecnie, mniej więcej, standardowy czas oczekiwania?

Slawek
Brama: 10E

Postautor: Slawek » 3 years ago

Kermit pisze:
gh666 pisze:Mam wyznaczony termin montażu liczników na przyszły czwartek 9 lutego, jednak chciałbym wejść z ekipą remontową nieco wcześniej.

Co prawda odbiór jeszcze przede mną, ale czy udało się coś ustalić w sprawie grupowania usługi podłączeniowej na jedną datę?
Ile jest obecnie, mniej więcej, standardowy czas oczekiwania?

Ja czekałem półtora tygodnia (na początku lutego).
Prądu budowlanego nie wolno używać. Ekipa wykonawcy jest poinstruowana, żeby odczepiać przewody, które do nich nie należą.
Dopóki Pro-Inrem nie przejmie osiedla nie ma innej opcji jak pożyczyć od sąsiadów i czekać na Tauron.
Swoją drogą mam nadzieję, że Pro Inrem jeszcze długo nieruchomości nie przejmie...

Wróć do „Urządzanie mieszkania”