meble do kuchni i szafy wnekowe

Projektowanie i remontowanie wnętrz, polecane sklepy i ekipy wykończeniowe

Moderator: tom

piotr

meble do kuchni i szafy wnekowe

Postautor: piotr » 3 years ago

czy ma ktos w miare taniego i dobrego goscia co wykonuje zabudowy kuchenne i szafy wnekowe?
...tak wiem nie da sie dobrze i tanio..bo albo dobrze albo tanio :)

poprostu rozrzut za dokladnie ta sama kuchnie jest od 7k do 12k i szukam kogos z polecenia

Wybrzeżanka
Brama: 10E

Re: meble do kuchni i szafy wnekowe

Postautor: Wybrzeżanka » 3 years ago

Polecam http://www.questaform.pl/

Robiłam zestawienie kilkunastu firm we Wrocławiu i na obrzeżach. Pan Piotr wycenił projekt jako jeden z najtańszych i używając najlepszych systemów kuchennych. Dodatkowo będzie mi robił 2 szafy wnękowe, aktualnie czekam na projekt. Jak będziesz potrzebował więcej informacji, daj znać.

Ags

Postautor: Ags » 3 years ago

Hej :)
Czy ktoś z Was zamawiał już wykonanie tej malutkiej szafy wnękowej w przedpokoju (wymiary około 55x55x250cm)??
Jeśli tak to jaką firmę polecacie i ile mniej więcej sobie za to policzyli? Bo mi póki co firmy przedstawiają kosztorysy od 2tys w górę za takie maleństwo...
Z góry dzięki za pomoc ;)

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Postautor: Administrator » 3 years ago

Tomasz Matuszek
Czart Design Meble na wymiar Wroclaw
@ Facebook
https://www.instagram.com/czartdesign/

Również mieliśmy kilka pomiarów, rozstrzał cenowy kosmiczny (9 - 22 tys.). Pan Tomek "robi" nam wszystko - duzą szafę wnękową w przedpokoju, meble łazienkowe, kuchnię, garderobę oraz biblioteczkę na książki. Jakośc wykonania na najwyższym poziomie, sporo dostępnych materiałów, wzorów oraz możliwość dogadania wszystkiego :)

Dzisiaj łazienka i szafa wnękowa będzie gotowa - jeżeli ktoś chce podejść i zobaczyć niech da znać we wiadomości prywatnej.

miki789

Postautor: miki789 » 2 years ago

Dobre profesjonalne podejście mają w Meble Janas w Twardogórze (tel jest na meblejanas.eu). Wolą dopytać niż zrobić projekt który i tak trzeba będzie klientowi potem przerabiać po sto razy, to jest super u nich, bardzo fajna rzeczowa konsultacja z projektantką!

Ostatnio przesunięty w górę 20 Jun 2018, 04:46 przez: Anonymous.

Wróć do „Urządzanie mieszkania”