Lokale uslugowe

Ogłoszenia firm. Informacje o pobliskich lokalach usługowych przydatnych dla mieszkańców

Moderator: tom

CPS
Brama: 10G

Lokale uslugowe

Postautor: CPS » 3 years ago

Wiadomo już coś o lokalach usługowych ?
Z tego co widzę na stronie to jeszcze żadna umowa nie została podpisana, ale być może jakieś rozmowy już trwają ?

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Re: Lokale uslugowe

Postautor: Administrator » 3 years ago

Tutaj ostatnio też nie było nic wiadomo. Ponoć toczyły się jakieś rozmowy z LIDL'em bądź inny marketem, ale finalnie pewnie do niczego nie doszło (brak wykupionych/zarezerwowanych powierzchni usługowych). Średnio to widzę, zważywszy na to, że to dopiero pierwszy budynek i pewnie mało jaka firma chce coś na dole otwierać nie mając zbyt dużego targetu w postaci niewielkiej ilości mieszkańców. Pewnie z biegiem czasu pojawią się jakieś usługi typu stomatolog bądź sklepy specjalistyczne, a na market będzie nam dane dłużej poczekać (fajnie, gdyby chociaż jakąś piekarnie otworzyli ;))

Może RAFIN będzie mógł powiedzieć coś więcej na ten temat. Zarejestrowali się na forum z tego co widzę.

CPS
Brama: 10G

Postautor: CPS » 3 years ago

Administrator pisze:Tutaj ostatnio też nie było nic wiadomo. Ponoć toczyły się jakieś rozmowy z LIDL'em bądź inny marketem, ale finalnie pewnie do niczego nie doszło (brak wykupionych/zarezerwowanych powierzchni usługowych). Średnio to widzę, zważywszy na to, że to dopiero pierwszy budynek i pewnie mało jaka firma chce coś na dole otwierać nie mając zbyt dużego targetu w postaci niewielkiej ilości mieszkańców. Pewnie z biegiem czasu pojawią się jakieś usługi typu stomatolog bądź sklepy specjalistyczne, a na market będzie nam dane dłużej poczekać (fajnie, gdyby chociaż jakąś piekarnie otworzyli ;))

Może RAFIN będzie mógł powiedzieć coś więcej na ten temat. Zarejestrowali się na forum z tego co widzę.

Dobrze że Lidla czy Biedronki nie będzie. Nie chciałbym aż takiego tłumu a co za tym idzie halasu pod oknem :)

Administrator
Site Admin

Optymalna byłaby piekarnia i sklep mięsny :)

Do E.Leclerca jest blisko, ale od siebie mogę polecić Tesco na dowóz (oprócz mięsa typu pierś z kurczaka itd.) :D
Korzystam od przeszło roku, chwalę sobie oszczędność czasu i duży wybór.

Ewela

Postautor: Ewela » 3 years ago

[quote="Administrator"]Optymalna byłaby piekarnia i sklep mięsny :)

Wystarczyłaby piekarnia, jakiś Hert czy Familijna :P I jakiś sklep spożywczy, żeby jak się czegoś zapomni to nie lecieć do T&J :)

JacekL

Postautor: JacekL » 3 years ago

Byłbym nawet zadowolony z jakiegoś marnego fresh marketu :D

Awatar użytkownika
Kermit

Postautor: Kermit » 3 years ago

Mija miesiąc. Żadnych info? Chociaż plotek...? :)

Czarny
Brama: 10F

Postautor: Czarny » 3 years ago

Dwa tygodnie temu słyszałem od p. Iwony, że prowadzą rozmowy z piekarnią i drogerią.

Administrator
Site Admin

Czarny pisze:Dwa tygodnie temu słyszałem od p. Iwony, że prowadzą rozmowy z piekarnią i drogerią.

To samo słyszałem dwa miesiące temu i w połowie 2016 :) Oby jednak się udało.

! Wiadomość z: Administrator
Temat przeniesiony do działu Firmy i usługi

Awatar użytkownika
Kermit

Postautor: Kermit » 3 years ago

Czarny pisze:Dwa tygodnie temu słyszałem od p. Iwony, że prowadzą rozmowy z piekarnią i drogerią.

Wczoraj od Pani Iwony usłyszałem to samo...

Wróć do „Firmy i usługi”