Odbiory

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

Ewela

Re: Odbiory

Postautor: Ewela » 4 years ago

kask8211 pisze:Proponuję, aby każdy się tutaj wypowiedział co o tym myśli, mam nadzieję, że kolejni, przyszli nabywcy, zobaczą to wszystko w internecie, na innych forach.

ps. na jakiej literze kończą się klatki?
ps.2 jak szybko jedzie winda? I czy jest to jakaś sensowna, nowoczesna winda???

Winda jest sensowna, oklejona do końca roku by jej nie uszkodzić przy remontach itp. Jest nawet z głosem :P nie wiem czy to taki super bajer ale źle nie jest.

Co do drzwi... My na pewno wymienimy. Będziemy dziś w mieszkaniu to możemy sprawdzić tą naklejkę :)

A klatki zaczynają się od Odry od G i kończą na E

tom
Site Admin
Brama: 10G

Postautor: tom » 4 years ago

Dziękuję za odpowiedź. Z głosem mówisz...ciekawe jak będzie z jej użytkowaniem, wszyscy deweloperzy dają markowe windy, są bez głosu, ale ciche i szybkie.

CPS

Postautor: CPS » 4 years ago

kask8211 pisze:Dziękuję za odpowiedź. Z głosem mówisz...ciekawe jak będzie z jej użytkowaniem, wszyscy deweloperzy dają markowe windy, są bez głosu, ale ciche i szybkie.

Wnioskując po drzwiach. Na pewno winda nie jest ani szybka ani cicha :P

tom
Site Admin

Postautor: tom » 4 years ago

Padłam :D Przykre tylko, bo cena, którą zapłaciliśmy nie była mała, budynek został wyprzedany dość szybko, a oni tak oszczędzają. Jak mówię, to się przeciwko nim odwróci, przyszli klienci tutaj dotrą i to wszystko przeczytają.

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Postautor: Administrator » 4 years ago

Drzwi to porazka - polecam spojrzec na przestrzen i ich budowe w miejscu gdzie powinien byc wizjer. Fajnie gdyby ktos zrobil zdjecie tabliczki na prawej krawedzi drzwi i tu wrzucil.

Co do windy to wydaje mi sie, ze jest w miare ok. Przynajmniej obili dechami i okleili jak nalezy.

Joanna

Postautor: Joanna » 4 years ago

O matko, te zdjecia faktycznie nie wyglądają ciekawie… Ale Ewela pisalas, że panie sprzątające chodzą i działają, wiec pewnie jeszcze nie dotarly na te pietra. Nie wiedziaam, ze tam już można sobie wchodzic, fajnie!
My już nie mozemy sie doczekac. Odbieramy w przyszłym tygodniu. Widze sporo pozytywow więc jestem dobrej myśli. Mamy znajomego budowlańca, który nam pomoże przez to przejść ;) Zresztą nie ma co snuć domyslów, tylko lepiej zarzucic pytaniami dewelopera. Widac, ze tutaj nie odpisuje (pewnie złośliwie!), ale na swoim forum udziela odpowiedzi. Może warto tam wszystko wrzucac, bo inaczej się pogubim w tym wszystkim...

CPS

Postautor: CPS » 4 years ago

Joanna pisze:Odbieramy w przyszłym tygodniu. Widze sporo pozytywow więc jestem dobrej myśli. ..

Sporo ? :shock:
Według mnie jest tragicznie. :(

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Postautor: Administrator » 4 years ago

Tez jestem ciekaw o jakie pozytywy chodzi :D

Ewela

Jechaliśmy widą to nie było tragedi, głośna też nie była, nie wiem jak w mieszkaniu będzie ją słychać ale ciągle ktoś nią jeżdzi i jakieś prace są to w mieszkaniu jest bardzo cicho. Przyglądajcie się uważnie. My dziś byliśmy w mieszkaniu i mieliśmy niespodziankę. Ściana pękła i się wybrzuszyła. Na odbiorze było ok...

jak wrzucić zdjęcie ? piszę z telefonu a mam zdjęcie nalepki drzwi itp.

Ewela

Wróć do „Przed zakupem”