Odbiory

Pytania, porady, kwestie związane z deweloperem. Co warto wiedzieć?

Moderator: tom

CPS
Brama: 10G

Re: Odbiory

Postautor: CPS » 4 years ago

Ewela pisze:Przyglądajcie się uważnie. My dziś byliśmy w mieszkaniu i mieliśmy niespodziankę. Ściana pękła i się wybrzuszyła. Na odbiorze było ok...

Coraz ciekawiej... :shock:

Dzięki za zdjęcie. Znalazłem te drzwi:
http://www.drzwi.pl/katalog/drzwi-do-mieszkan/porta/lista/drzwi-optimal.html

887zl za komplet.

Ewela

Postautor: Ewela » 4 years ago

CPS pisze:

Dzięki za zdjęcie. Znalazłem te drzwi:
http://www.drzwi.pl/katalog/drzwi-do-mieszkan/porta/lista/drzwi-optimal.html

887zl za komplet.

Słabo, my wymieniamy. Z boku mają niby bolce ale w środku pusto... Dobry kopniak i po drzwiach.

pixeldepth
Brama: 10F

Postautor: pixeldepth » 4 years ago

Wydaje mi się, że jest to inny model drzwi, ponieważ posiada on mocowanie na 2 zawiasy, podczas gdy te w budynku posiadają 3 zawiasy (zdjęcie poniżej). Na zdjęciu widać model ościeżnicy kompatybilnej z większą ilością drzwi, przez co na jej podstawie nie można jednoznacznie określić modelu drzwi.

Obrazek

Ewela

Tak czy siak są mało bepieczne...

k_j1

Postautor: k_j1 » 4 years ago

My dzisiaj już po odbiorze. Nie było tak źle. Troche usterek wypisaliśmy ale tego akurat mogliśmy sie spodziewać: otwory na drzwi wewnętrzne były za niskie, rysy na oknach, drzwi balkonowe do regulacji, kilka rys na ścianach do poprawki, fugi na balkonie do wypełnienia. Nasz fachowiec stwierdził ze przeważnie tak odbiory wyglądaja i tutaj naprawdę nie ma tragedi. Gorzej z prądem w tauronie. Pierwszy możliwy termin na założenie liczników: 1 luty:(

Ewela

My mamy z legnickiej termin na ten poniedziałek. Spróbójcie się podpiąć by było za jednym razem.

Administrator
Site Admin
Brama: 10E

Postautor: Administrator » 4 years ago

Ewela pisze:jak wrzucić zdjęcie ? piszę z telefonu a mam zdjęcie nalepki drzwi itp.

Piszac posta masz nizej zakladke "Zalaczniki" - mozesz tam wrzucac zdjecia i je opisac. Beda widoczne w Twoim poscie.

CPS

pixeldepth pisze:Wydaje mi się, że jest to inny model drzwi, ponieważ posiada on mocowanie na 2 zawiasy, podczas gdy te w budynku posiadają 3 zawiasy (zdjęcie poniżej). Na zdjęciu widać model ościeżnicy kompatybilnej z większą ilością drzwi, przez co na jej podstawie nie można jednoznacznie określić modelu drzwi.

Masz rację, prawdopodobnie to nie te drzwi. :(

Pytanie trochę z innej beczki:
Termin oddania mieszkania to 31 stycznia, a jeżeli RAFIN się nie wyrobi tooo... co? Będzie płacił nam jakieś kary? Macie tak w swoich umowach?

katicza

Postautor: katicza » 4 years ago

Dzisiaj odbieraliśmy... nie jest tak źle... zgłosiliśmy 15 usterek ( mogło być gorzej ). Między innymi rysy na szybie, grzejniku, drzwiach, wgniecenie na ramie okiennej, brak zaślepek na grzejnikach, rysy na ścianach, brak szafy, niedoróbki fug na balkonie, elewacji balkonowej... nie zgłosiliśmy niedbale wykonanej tabliczki z numerem mieszkania - sądzę, że mogłaby po poprawieniu wyglądać jeszcze gorzej ;/ ale ogólnie jest ok :) ściany w miarę proste, wylewki też. Działamy z remontem, szkoda, że tego prądu nie ma... A budynek z tyłu to wielki plac budowy, czyli totalny rozpierdziel....

CPS

https://s24.postimg.org/kfgd93jol/IMG_20170121_134119.jpg

Drzwi wejściowe to Porta OPAL

Cena 693zl, klasa RC2 :?

http://www.drzwi.pl/katalog/drzwi-do-mieszkan/porta/lista/drzwi-porta-opal.html

Byliśmy dziś na "budowie". W klatce G nie ma na szczęście żadnych zacieków. Najbardziej zdziwiło nas to że większość mieszkań jest otwarta, każdy może bez problemu sobie wejsc. Takze jak chcecie sobie zrobić przedodbior na własną rękę to polecam się tam udać...
Od czasu naszego odbioru prawie nic się nie ruszyło, zauważyliśmy tylko poprawienie szczelin w kuchni. Nie wiem jak oni się wyrobia do 31 stycznia...

Wróć do „Przed zakupem”